Centrální vysavač Husky Cyklon

Centrální vysavač Husky Cyklon

Spolehlivý a výkonný průmyslový motor s osvědčenou konstrukcí vysavače za přijatelnou cenu! Nově je tento model vylepšený o permanentní filtr s ochranou, která zabrání růstu bakterií. Jedná se o filtr s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na textilu. SILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení. Centrální vysavač Husky Cyklon se hodí téměř do každého typu stavby. Jedná se o nejprodávanější a také nejoblíbenější model centrálního vysavače Husky. Celokovové provedení, průmyslový bypass motor, velká nádoba a jednoduchá údržba vám dovolí zapomenout na to, že k hadici a nástavcům, kterými vysáváte váš dům, nebo byt patří i centrální vysavač, kde končí všechny nečistoty z domácnosti. Je vhodný pro malé střední a větší RD a byty. K této vysavačové jednotce si můžete vybrat z pestré nabídky příslušenství. Také lze mezi sebou kombinovat sady s bezdrátovou technologií BW a LV.

 • Cena: 20394 Kč
 • Cena: 24677 Kč s DPH

Import kód: CYK-165I-EU-H

Výrobce: Husky

Standard Duty, – v překladu „Standardní zátěž“  Takové označení se vztahuje na vysavačové jednotky, které jsou osazeny takzvaným Through flow motorem (motor chlazený vysávaným vzduchem) a jsou určeny pouze pro suché sání. Prakticky všechny domácí přenosné vysavače (asi 99%)mají tento typ motoru. Jeho předností je vyšší účinnost mezi 40 – 45% a nižší cena. Nevýhodou těchto motorů je, že když dojde ke snížení průtoku vzduchu, zacpání hubice, přisátí k nějakému povrchu atp., tak motor není chlazen a dochází k jeho přehřívání. To bývá ošetřeno tepelnou, nebo elektronickou pojistkou, která přístroj včas vypne. Vždy se ptejte při výběru vašeho nového centrálního vysavače, jaký typ motoru je ve výrobku osazen. Centrální jednotky Husky s Through flow motory doporučujeme pouze pro menší a střední rodinné domy s kratšími trubními rozvody a úklidem v rozsahu do 5h týdně. Takové jednotky máme vždy označené, jak na internetu, tak v katalogu produktů, popřípadě v tabulce parametrů v kolonce „typ motoru“.

Technické parametry:

 • Parametry Pouze suché sání
 • Model CYK-160I-EU-H
 • Napětí (V) 240
 • Bypass ANO
 • Příkon (W) 1853
 • Sací podtlak (m/H2O) 2,952
 • Průtok (l/s) vzduchu 51,9
 • Sací výkon (W) 594
 • Možnost proplachu trubního rozvodu NE
 • Filtrační papírové sáčky volitelně
 • Soft start + Soft stop ANO
 • Rozměry výška x průměr (cm) 69 x 34

Výhody:

• Celokovové provedení - zabraňuje tvorbě statické elektřiny
• Nádoba (34,4l) z broušeného hliníku - podporuje cyklónový efekt a samočistící funkci filtru
• Průmyslový motor s bypass chlazením a dvoustupňovou turbínou – spolehlivý a po mnoho let odzkoušený
• Samočistící filtr - usnadňuje údržbu a je možné jej vyprat v pračce
• Možnost vkládání přídavných papírových sáčků 22l pro bezkontaktní manipulaci s prachem
• Soft start a soft stop šetří motor
• Standardní LED kontrola
• Tichý a měkký chod
• Ergonomická držadla s úchyty pro snadnou manipulaci s nádobou na prach

 

Záruka: doživotní

Novinkou pro centrální vysavače Husky je revoluční zlepšení, které se týká filtračního systému. Postupně budou všechny jednotky Husky vyrobené od listopadu 2012, vylepšené o permanentní filtr s ochranou, která zabrání růstu bakterií. Centrální vysavače Husky budou do budoucna vybaveny permanentním filtrem s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na textilu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií a SILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení. Nově je tento model vylepšený o permanentní filtr s ochranou, která zabrání růstu bakterií. Jedná se o filtr s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na textilu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií a SILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení.

 

Nový antibakteriální filtr SILPURE pro centrální vysavače Husky:

Novinkou pro centrální vysavače Husky je revoluční zlepšení, které se týká filtračního systému. Postupně budou všechny jednotky Husky vyrobené od listopadu 2012, vylepšené o permanentní filtr s ochranou, která zabrání růstu bakterií. Centrální vysavače Husky budou do budoucna vybaveny permanentním filtrem s obsahem patentované přírodní látky SILPURE, která zabraňuje růstu bakterií na textilu. SILPURE je nová generace antibakteriální úpravy, která využívá přirozené antibakteriální síly stříbra k zastavení růstu bakterií a zabraňuje šíření bakterií způsobujících zápach. Stříbro je přirozený nepřítel bakterií a SILPURE je pro Husky vysavače zdravé a ekologické řešení.

Pár slov o výrobci SILPURE
Thomson Research Associates (TRA) byla založena před 50 lety v kanadském Torontu, kde má také stále sídlo a laboratoře. TRA je dobře známá pro její antibakteriální, antimikrobiální a antimykotické léčby v textilním a oděvním průmyslu polymerací výrobků. Jejich řešení jsou uváděna na trhy po celém světě. V roce 2005 byla technologie SILPURE zavedena a nadšeně přijata mezi výrobci spodní prádla, sportovní oblečení, atp.

Toto nové partnerství mezi firmami Husky a Thomson Research Associates přináší to nejekologičtější řešení v boji proti bakteriím a choroboplodným zárodkům. Filtry SILPURE lze navíc vyprat v automatické pračce a manipulace s nimi se nemusí opravdu nikdo obávat.

Tato unikátní kombinace vrací filtru snadno a rychle vlastnosti nového filtru a činní z centrálních vysavačů Husky unikátní výrobek s doživotní zárukou, jedinečnou filtrací a s přínosem pro vynikající kvalitu domácího ovzduší

Ochrana filtru SILPURE je trvalá. Testem bylo prokázáno, že chrání filtr i po 50 vypráních v automatické pračce!

Bakteriální test podle normy ISO 20743

 

 Tato unikátní kombinace vrací filtru snadno a rychle vlastnosti nového filtru a činní z centrálních vysavačů Husky unikátní výrobek s doživotní zárukou, jedinečnou filtrací a s přínosem pro vynikající kvalitu domácího ovzduší  Ochrana filtru SILPURE je trvalá. Testem bylo prokázáno, že chrání filtr i po 50 vypráních v automatické pračce!

 

  

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení