9215CE - Vroom Central 18‘ (5,5m)

9215CE - Vroom Central 18‘ (5,5m)

NOVINKA

„Vroom“ je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

  • Cena: 5590 Kč
  • Cena: 6764 Kč s DPH

Import kód: 9215CE

Výrobce: Husky

Vysajte vaši místnost pomocí „vroom" během 3 sekund!


„Vroom" je ideální pro rychlý úklid malých prostor a suchých nečistot v místech, kde je ve vašem domě intensivní provoz, jako jsou kuchyně, koupelny a zádveří domu. Jeho trvalá dostupnost z něj činí skvělý doplněk k vašemu centrálnímu vysavači.

„Vroom" se zapíná a vypíná automaticky, což úklid maximálně zjednodušuje – stačí pouze vyjmout hadici z držáku a můžete začít s úklidem. Zařízení je instalováno do skříňky, která může být montována v pravém či levém provedení. Díky tomuto zařízení nemusíte vytahovat hadici Vašeho velkého centrálního vysavače pro každou drobnou nečistotu. Hadice je samozatahovací, takže o ni nezakopnete.

„Vroom" můžete elegantně instalovat do většiny skřínek, nebo šatních skříní tak, aby byl rychle k dispozici, když jej budete potřebovat, a naopak skrytý v době, kdy jej nepotřebujete. Je to skvělý pomocník pro každodenní použití, kdykoliv potřbujete uklidit nečistoty rychle. A navíc už žádné natahování hadice centrálního vysavače ani manipulace s domácími pomůckami – smetáčkem, prachovkou, houbou nebo s papírovými utěrkami.

Automatický start

Zapne se automaticky, jakmile hadici uchopíte a vyjmete ji ze základny. Když vrátíte hadici do základní stanice, systém se opět vypne.

Hadice
Hadice se vytáhne až na délku 7,3m (u modelu Vroom Central 9220) a sama se zatahuje do své základny, kde je uložena s veškerým pohodlím.

Instalace
Možno instalovat do vnitřní části většiny skříněk a připojit takřka ke všem jednotkám centrálního vysávání.

Nabízené velikosti VROOM model:

9215CE s hadicí 5,5m; 46 hloubka x 40 výška x 8,3 šířka (cm)

Záruka: 3 roky

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení